Tel:
Chiny System generatora turbin wiatrowych producent
Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.
HY Energy-Engineer buduje czysty świat

Dom

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp. to zaawansowany technologicznie producent, który koncentruje się na projektowaniu, produkcji i zastosowaniu wysokowydajnych i niezawodnych małych turbin wiatrowych. Zakład HYE powstał w 2001 r. W północnej części miasta Guangzhou, fabryka zatrudnia 150 pracowników, a 10-osobowy zespół R & D zajmuje się wydajnością i niezawodnością turbin wiatrowych HYE. HYE posiada 35 wzorów patentowych na ostrzu turbiny wiatrowej, pierścieniu ślizgowym, konstrukcji wirnika, systemie kontroli prędkości nadmiarowej itp. Każdy element turbiny wiatrowej HYE jest niezależnie projektowany i wytwarzany w domu. Zakład HYE posiada zaawansowane urządzenia do testowania jakości turbin wiatrowych i rygorystyczny system kontroli jakości, wszystkie produkty przechodzą przez 22 procesy kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym HYE. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty CE, ETL, RoHS i ANAB.

Dzięki ponad 17-letniemu doświadczeniu w produkcji i zastosowaniu hybrydowego systemu wiatrowego i słonecznego, firma HY Energy opracowała ponad 20 różnych obszarów zastosowań hybrydowych systemów wiatrowych i wiatrowych, takich jak system zasilania w sieci mieszkaniowe, system zasilania w sieci z dala od sieci, stojak -alone wiatrowe hybrydowe oświetlenie uliczne, wiatrowa hybrydowa wieża telekomunikacyjna zasilana energią słoneczną, wiatrowy system monitorowania hybrydowego zasilany energią słoneczną itp. Większość z tych aplikacji jest szeroko stosowana na całym świecie i cieszy się dobrą reputacją dzięki jakości systemu, niezawodności i profesjonalnym działaniom przedsprzedażnym i serwis posprzedażny zespołu HYE. Ponadto wszystkie komponenty każdego rozwiązania systemowego są opracowywane przez HY Energy lub dostosowane i zoptymalizowane przez wspieranie dostawcy zgodnie ze specjalnymi funkcjami turbin wiatrowych HYE lub niektórymi konkretnymi projektami, co może zmaksymalizować produkcję energii systemu, a także zwiększyć niezawodność i kompatybilność systemu. Nasz zespół inżynierów może zapewnić pełną konstrukcję systemu i pełną bazę wsparcia konstrukcyjnego zgodnie z konkretnymi wymaganiami. Wierzymy, że wkrótce skorzystasz z naszego profesjonalizmu.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : HYE

Ilość pracowników : 101~200

Coroczne wyprzedaże : 65million-70million

Rok założenia : 2001

pc Export : 30% - 40%

Website:: www.hyenergy.com.cn

Historia HY Energy

HY Energy Friends & Exhibition

Kubański Sekretarz ds. Energii

Pan Morno z Brazylii

Mr.Ama z Ugandy

Aclantic City Energy Setor, USA

Pan Charoen Fuangaromya z Tajlandii

Filipińscy urzędnicy sektora energetycznego

Uniwersytet Shantou

Kuba Ambasador Ekwadoru

Mr.Remash Z Malezji

Targi Kantońskie, Guangzhou 2010

Targi Kantońskie, Guangzhou 2011

Wystawa Shanghai Wind Energy 2011

Wystawa Shanghai Wind Energy 2013

Targi Husum New Energy w Niemczech 2016

Targi Kantońskie, Guangzhou 2017

Usługowe

Usługa firmy

Celem niestandardowej usługi HY Energy jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości niezawodnych produktów i systemów. Każdy element turbiny wiatrowej HYE jest niezależnie projektowany i wytwarzany w domu. Posiadamy ścisły system kontroli jakości, wszystkie produkty przechodzą przez 22 procesy kontroli jakości i są certyfikowane zgodnie z normami CE, RoHS i ISO.

Nasz zespół ds. Badań i rozwoju został założony przez założyciela HY Energy - pana Yu Hongyinga i innych 9 inżynierów. Poświęcili się wyższej wydajności i niezawodności turbiny wiatrowej HYE i opracowali ponad 20 różnych zastosowań hybrydowych systemów wiatrowych i wiatrowych. Turbiny wiatrowe są szeroko stosowane w mieszkalnych systemach elektroenergetycznych, systemach mieszkaniowych i systemach telekomunikacyjnych na całym świecie oraz zdobyły wysokie uznanie klientów. Do 2017 roku posiadamy 35 wzorów patentowych na ostrzu turbiny wiatrowej, pierścieniu ślizgowym i konstrukcji wirnika itp. Możemy również dostosować system do konkretnych wymagań lub projektów przetargowych.

Aby osiągnąć ekspansję małych turbin wiatrowych o poziomej osi, aktywnie uczestniczyliśmy w międzynarodowych wystawach i przedstawiliśmy je publicznie. Takich jak nowe targi Husum New Energy, które co roku odbywają się w Niemczech. Nasza turbina wiatrowa Pegasus 1,5KW została wybrana jako najbardziej innowacyjna turbina wiatrowa.

Dostosowujemy zaawansowane hamowanie aerodynamiczne elektromagnetyczne i łopatkowe i bierzemy tylko dwie ruchome części, co poprawia niezawodność generatora, ponieważ ma mniejszą awarię mechaniczną. Osiąga prawdziwą konserwację bez turbiny wiatrowej. Ale mamy również kompletny i przejrzysty system obsługi posprzedażnej dla turbiny wiatrowej i odpowiednich systemów aplikacji, dostarcza naładowane części zamienne, jeśli upłynął okres gwarancji.

Dzięki kierownictwu pana Yu i celowi naszej firmy, turbina wiatrowa HYE sprzedała się już w 108 krajach na całym świecie i zdobyła dobrą reputację wśród klientów. Będziemy nadal rozwijać nowe produkty i dostarczać niezawodne produkty o wysokiej jakości, jak wcześniej.

Firma Zespół

Zespół HY Energy

Guangzhou HY Energy Technology Limited Corp.
5 i 7 piętro, Tiangui Building B Tower, No.62 Tiangui Road, dzielnica Huadu, Guangzhou, Chiny
Tel:86-20-36888000-8010
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość System generatora turbin wiatrowych dostawca. © 2017 - 2020 windturbinegeneratorsystem.com. All Rights Reserved.